راهنمای خرید از سایت

امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که می‌توان با کلیک بر روی دکمه‌ای به راحتی خرید کنیم، بدون اینکه حتی نیاز باشد در فروشگاهی قدم بگذاریم. فروشگاه اینترنتی ایران آیلند نیز مکان مناسبی برای خرید عینک و محصولات مرتبط با چشم و بینایی، به صورت آنلاین است.
در این آموزش در نظر داریم فرآیند خرید از فروشگاه را به طور کامل شرح دهیم، تا با خیال راحت و با اطمینان خرید خود را ثبت نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
در این بخش فرآیند ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی ایران آیلند را به شما آموزش می‎دهیم.

نحوه ثبت سفارش و خرید عینک آفتابی و طبی از فروشگاه اینترنتی ایران آیلند

1. محصول مورد نظر خود را پیدا کنید

صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی ایران آیلند دارای دسته بندی¬های مختلف و متنوع است، از این رو می‌توانید برای یافتن عینک مورد نظر خود از فهرست محصولات یا نوار جستجو در سایت کمک بگیرید.

iraneyeland-select-product-icon

فهرست (منوی) محصولات

در این قسمت همه‌ی مدل ها بر اساس نوع محصول (محصولات ویژه، آفتابی، طبی، طبی-آفتابی، عدسی، لنز، تخفیف­دار) و همچنین جنسیت و کاربری استفاده­کنندگان آن (مردانه، زنانه، بچگانه) طبقه­بندی شده‌اند و شما به راحتی می‌توانید با انتخاب هر دسته­بندی وارد صفحه مرتبط با آن شده، و عینک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

iraneyeland-search-product-icon

جستجو در سایت

این امکان برای شما فراهم شده با وارد کردن یک یا چند کلمه کلیدی از محصولی که به دنبال آن هستید، عینک مورد نظر و موارد مشابه آن را بیابید، همچنین با اعمال فیلترهایی بر اساس رنگ، نام برند، جنسیت و کاربری استفاده‌کنندگان آن و … نتایج حاصل از جستجو را محدودتر کنید.

2. محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید

اکنون با کلیک بر روی هر محصول، وارد صفحه مشخصات آن شده، و عکس‌های محصول در زوایای مختلف، قیمت، رنگ¬های موجود و … را به دقت بررسی کنید. سپس با توجه به راهنمای انتخاب عینک بر اساس اندازه و فرم صورت خود، عینک مناسب‌تان را انتخاب نمایید. حال با تعیین رنگ فریم و عدسی دلخواه، محصول را به سبد خرید بیافزایید.

iraneyeland-home-icon

تست عینک در منزل

لازم به ذکر است این امکان برای شما فراهم شده که قبل از خرید قطعی و پرداخت مبلغ آن، حداکثر 7 عدد عینک را به دلخواه برای تست حضوری در هر محلی که شما مد نظر داشته باشید، همکاران فروش سیار ایران آیلند برای تست خدمتتان بیاورند و بعد از امتحان آن¬ها در صورت تمایل، انتخاب، خرید خود را قطعی و مبلغ آن را پرداخت نمایید.

3. سفارش محصول و خرید

برای ادامه فرآیند خرید ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید، و از بین دو گزینه تسویه حساب نهایی یا تست در منزل یکی را انتخاب نمایید.

iraneyeland-checkout-icon

تسویه حساب نهایی

پس از انتخاب محصول و کلیک بر گزینه تسویه حساب نهایی، به صفحه درگاه بانک منتقل می¬شود. پس از پرداخت آنلاین با یکی از کارت‌های عضو شتاب، سفارش شما نهایی و ثبت می¬شود و پیغامی روی صفحه مبنی بر انجام موفق سفارش ظاهر می¬گردد.
در این مرحله، می¬بایست آدرس و بازه زمانی مورد نظر برای ارسال را انتخاب نمایید و با تحویل محصول خود درب منزل از آن لذت ببرید.