درباره‌ی ایران آیلند

اولین وبسایت فروشگاهی که توسط تیم آری‌تس در سال 1398 رو نمایی شد IranEyeLand است. با توجه به نیاز افراد برای استفاده‌های گوناگون طبی و زیبایی به عینک، آری‌تس تصمیم گرفت تا به این عرصه ورود کند. به همین جهت با حمایت تأمین‌کنندگان قدرتمند حوزه عینک، اقدام به راه اندازی ایران آیلند کرد.

محصولات و خدمات

در ادامه ی روند کار، آری‌تس تصمیم گرفت تا خط تولید عینک آفتابی و طبی برای استفاده آقایان، خانم‌ها و کودکان را نیز راه‌اندازی کند. به همین منظور یک کارخانه صنعتی واقع در ساوه را تهیه کرده که به زودی خط تولید خود را در آن راه‌اندازی نماید.همچنین در آینده‌ای نه چندان دور، سایر ادوات اپتومتری، انواع عینک‌های تخصصی ورزشی، انواع عینک‌های صنعتی و خلاصه هر آنچه که به این حوزه مربوط می‎شود نیز به لیست محصولات سایت اضافه خواهند شد.

چشم انداز

توسعه کسب و کار شرکت آری‌تس توسعه صنعتی با نام اختصاری آری‌تس، از سال 1394 با توجه به سابقه طولانی که اعضای آن در زمینه راه اندازی انواع کسب و کارهای صنعتی، خدماتی، نفتی و … به طور داخلی و بین‎المللی دارند، بر آن شد تا با ورود به عرصه خدمت‌رسانی آنلاین اقدام به راه‌اندازی تعدادی فروشگاه اینترنتی نماید. البته این فقط نوک کوه یخ است! هدف اصلی آری‎تس صرفا راه‌اندازی تعدادی فروشگاه آنلاین نیست! بلکه اعضای این شرکت قصد دارند تا فروشگاه آنلاین را بستری برای ورود به حوزه مدنظر خود قرارداده و در ادامه با ادغام‌های افقی و عمودی، بتوانند سهم قابل توجهی از زنجیره تأمین آن محصول را مدیریت نمایند.

رسالت

سرمایه ایرانی، تکنولوژی جهانی: «ایران آیلند» امیدوار است در سایه الطاف خداوند منان، به کمک برنامه ریزی دقیق و همراهی متخصصان مجرب و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در تولید عینک آفتابی و طبی برای استفاده آقایان، خانم‌ها و کودکان بتواند زیبایی و کیفیت را در هم آمیزد و ضمن گشودن افقی تازه در این عرصه ، با ارائه محصولات با کیفیت و جذاب و متنوع و خدمات جدید و منحصر به فرد منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره‌وری و رضایمتندی مشتریان گردد.

ارزشها

«ایران آیلند» خود را به ارزشهای زیر متعهد می‌داند:

  • شایستگی: کیفیت، نوآوری
  • اخلاق: تعهد، اعتماد، شفافیت
  • محیط زیست: کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان

در انتها امیدواریم تا با توکل به خداوند متعال و نیز با همت عالی تیم اجرایی و پشتیبانی، در زیر سایه پرچم زیبای کشورمان بتوانیم گامی کوچک اما مهم در راستای اشتغال زایی و ارتقای سطح کیفیت زندگی مردم برداریم.