راهنمای فرآیند تست در منزل

در این بخش مراحل درخواست تست انواع محصولات نظیر عینک آفتابی، طبی و … از سایت ایران آیلند به شما توضیح داده می‌شود. دقت نمایید که این قابلیت در حال حاضر برای مشتریان داخل شهر تهران امکان‌پذیر است.

ارسال سفارش‌های شهر تهران

1- ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و وارد صفحه مربوط به آن شوید. با تعیین رنگ فریم و عدسی، عینک مد نظر را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

2- با انتخاب گزینه تست در منزل از شما درخواست می‎شود که آدرسی را که تمایل به تست حضوری عینک در آن جا را دارید، وارد نمایید.

لازم به ذکر است این امکان برای شما فراهم شده که قبل از خرید قطعی و پرداخت مبلغ آن، حداکثر 7 عدد عینک را به دلخواه برای تست حضوری در هر محلی که شما مد نظر داشته باشید، همکاران فروش سیار ایران آیلند برای تست خدمتتان بیاورند و بعد از امتحان آن‌ها در صورت تمایل، انتخاب، خرید خود را قطعی و مبلغ آن را پرداخت نمایید.

3- بعد از ثبت آدرس، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را جهت تست حضوری انتخاب نمایید.

چنانچه تمایل به لغو تست عینک‎، تغییر در بازه زمانی انتخابی، تغییر در آدرس محل تست عینک یا تغییر در محصول انتخابی داشتید، به صفحه کاربری خود رجوع کرده و نسبت به اعمال تغییرات اقدام نمایید. بدین منظور گزینه تغییر یا لغو تست حضوری را انتخاب کنید. شما حداکثر 24 ساعت قبل از بازه زمانی امکان لغو تست را دارید. اما به منظور ایجاد تغییرات در باقی موارد مطرح شده فوق مربوط به تست حضوری می‌بایست حداقل 48 ساعت قبل این اقدام را انجام نمایید.

4- چنانچه بعد از امتحان عینک‌ها، تمایل به خرید آن داشتید، می‎توانید به نماینده شرکت اعلام کرده و هزینه آن را نقدا، با استفاده از دستگاه POS (Point Of Sale) نماینده شرکت و یا کارت به کارت و ارائه رسید پرداخت به نماینده شرکت پرداخت نمایید. لازم به ذکر است درصورت عدم تمایل به خرید، هیچ گونه هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌گردد.

ارائه مدرک شناسایی (اصل شناسنامه، اصل کارت ملی یا اصل گواهی‎نامه) به نماینده شرکت پیش از تست عینک‎ها الزامی می‎باشد.